Kancelaria prawna

Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług na rzecz polskich jak i zagranicznych podmiotów gospodarczych jak również klientów indywidualnych. Nasi Klienci mogą liczyć na wszechstronną oraz rzetelną obsługę na wysokim poziomie merytorycznym. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdej z prowadzonych spraw co gwarantuje skuteczne reprezentowanie interesów naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie a także praktyka w różnych gałęziach prawa umożliwiają pracownikom kancelarii optymalny dobór oferowanych usług do indywidualnych potrzeb klienta. Dążymy do tego, by tworzyć rozwiązania spełniające oczekiwania naszych Klientów.

Zespół kancelarii stanowią profesjonaliści, których celem jest znalezienie skutecznego rozwiązania dla każdego postawionego problemu.

Radca prawny Marek Wnuk
Radca prawny Justyna Szondelmajer

 

Kancelaria prawna prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie prawa gospodarczego, handlowego, windykacji należności oraz innych dziedzin prawa z którymi przedsiębiorca ma do czynienia w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Reprezentujemy małe, średnie jak i duże przedsiębiorstwa. Każdemu Klientowi zapewniamy stały kontakt z Kancelarią, a wybrany przez nas model współpracy pozwala nam na szybką reakcję na zaistniałe problemy. W zależności od potrzeb i okoliczności danej sprawy jesteśmy gotowi świadczyć usługi również poza siedzibą kancelarii Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kancelaria prawna świadczy usługi w zakresie udzielania kompleksowej pomocy prawnej na rzecz Klientów indywidualnych.

W zależności od potrzeb klienta obsługa prawna odbywa się poprzez powierzenie prowadzenia całej sprawy bądź też poprzez doraźną pomoc w sporządzaniu pism lub udzielania porad prawnych. W naszej działalności kierujemy się pełnym profesjonalizmem. Każde zlecone przez Klienta zadanie jest dokładnie analizowane. Kancelaria do każdej z powierzonych spraw bez względu na jej przedmiot czy wartość, przykłada taką samą wagę. Naszym klientom zapewniamy zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych oraz przed organami administracji publicznej i samorządowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Kancelaria prawna w ramach obsługi prawnej współpracuje z innymi podmiotami.

W celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań problemów naszych Klientów współpracujemy z firmą windykacyjną HW Zarządzanie Wierzytelnościami i Windykacja s.c oraz biurem podatkowym „Tax Consulting” s.c jak również z notariuszami, adwokatami oraz innymi radcami prawnymi.


Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług Kancelarii.
Z przyjemnością podejmiemy się działania na rzecz ochrony Państwa interesów.