Pomoc frankowiczom – Radca prawny Łódź

W 2008 kurs franka szwajcarskiego wynosił niespełna 2 złote. To spowodowało, że wśród kredytobiorców dużą popularność zyskały kredyty frankowe. Od 2015 roku sytuacja uległa jednak drastycznej zmianie. Kurs franka drastycznie wzrósł. Tani kiedyś kredyt we frankach stał się ogromnym obciążeniem dla kilkuset tysięcy gospodarstw domowych.

Kredyty we frankach szwajcarskich stały się problemem dla wielu kredytobiorców. Rozwiązaniem dla frankowiczów jest zwrócenie się o profesjonalną pomoc prawną. Kancelaria wykorzystując wiedzę i zapisy prawa pomoże doprowadzić do ustalenia nieważności umowy kredytowej (orzeczenie sądowe). Nieważność umowy kredytowej, to potraktowanie umowy jakby nie była zawarta i dokonanie wzajemnych rozliczeń w kwocie nominalnej kredytu (w efekcie skutek jest taki, jakby kredyt udzielony był bez żadnego oprocentowania).

Nasza kancelaria frankowa oferuje kompleksową pomoc frankowiczom w sprawach obejmujących kredyty frankowe. Reprezentujemy klientów, którzy zdecydowali się wystąpić o unieważnienie umowy kredytowej. Sprawy frankowe są skomplikowane, dlatego warto zwrócić się o pomoc do doświadczonych specjalistów.

Umowy kredytu hipotecznego w złotówkach ze zmiennym oprocentowaniem zawierają mechanizmy, które przerzucają na kredytobiorcę ciężar negatywnych skutków rosnących stóp procentowych i wysokiego poziomu inflacji. Unieważnienie kredytu złotówkowego opartego o WIBOR jest rozwiązaniem dla osób, które zmagają się ze sporym obciążeniem, jakim są raty za zakup nieruchomości.

Nasza kancelaria Łódź reprezentuje klientów w sprawach o nieważność umowy kredytu złotówkowego opartego o WIBOR. Dokonujemy szczegółowej analizy umowy, sporządzamy pisma i reprezentujemy kredytobiorcę przed sądem.

Kredyty frankowe - Łódź

Zapraszamy do naszej kancelarii

    • Łódź, ul. Legionów 93/95 lok nr. 6
    • Radca prawny – Prawnik Justyna Szondelmajer: 668 511 255
    • Radca prawny – Prawnik Marek Wnuk:  501 020 845
Pomoc frankowiczom - Łódź

Sankcja kredytu darmowego – Wnuk & Szondelmajer Łódź

Sankcje kredytu darmowego są sposobem na zabezpieczenie interesów kredytobiorców przed nieuczciwymi praktykami firm pożyczkowych oraz innych instytucji oferujących kredyty. Na czym polega? W przypadku, kiedy kredytodawca narusza prawa konsumenta (przytoczone w art.45 ustawy o kredycie konsumenckim), to kredytobiorca może spłacać kredyt bez odsetek i żadnych dodatkowych kosztów.

Aby konsument mógł powołać się na sankcje kredytu darmowego, to muszą być spełnione określone warunki. Kredytobiorca musi także złożyć odpowiednie oświadczenie na piśmie. Prawnik zadba o to, by było ono sporządzone na wysokim poziomie pod względem merytorycznym, tak aby zawierało ono wymaganą przepisami prawa treść.

Kredyty frankowe – Skuteczna kancelaria frankowa Łódź

Umowy kredytów bankowych to skomplikowana kwestia, często niezrozumiała dla kredytobiorców. Jej zapisy są formułowane w taki sposób, że konsument nie jest w stanie wyciągnąć z nich kluczowych informacji. Efektem nieznajomości mechanizmów umów kredytowych jest podpisywanie często niekorzystnych zobowiązań przez kredytobiorców. Doświadczony prawnik, radca prawny może dokonać wnikliwej analizy i dostarczyć niezbędnych informacji, które wpłyną na podjęcie decyzji potencjalnego kredytobiorcy.

Nasza kancelaria reprezentuje klientów w sporach z bankami. Prawnik, radca prawny świadczy pomoc prawną obejmującą kwestie m.in.: pomoc frankowiczom w kwestiach kredytów frankowych czy sankcje kredytu darmowego.

Jeśli potrzebujesz rzetelnej porady prawnej, to skontaktuj się z nami. Zapraszamy do naszej kancelarii – Łódź, ul. Legionów 93/95.